پست جدید

DeepFreezeStandard_p30download.com.jpg

DeepFreeze یکی از محصولات شركت Faronics است. این نرم افزار تمامی تغییرات نرم افزاری را بعد از Restart كردن کامپیوتر به حالت قبل برمی گرداند که باعث افزایش طول عمر سیستم عامل میشود. این نرم افزار در ورژن های استاندارد ، حرفه ای و اینترپرایز  تولید شده که در اینجا به شرح ورژن استاندارد به همراه سریال برای دانلود آماده شده است.

DeepFreeze بیشتر در مکانهای عمومی مثل کافی نت ها ، کتابخانه ها و . . . به کار میرود تا از خرابکاری کاربر و یا کرمها و ویروس ها برروی سیستم جلوگیری شود.

بعد از نصب این نرم افزار اگر تمامی درایوها فرمت و فایلهای سیستمی ویندوز پاك شوند، كل ریجستری حذف شود، سیستم به ویروس و تروجان آلوده شود و بسیاری از تغییرات و خرابكاری های دیگر روی سیستم انجام شود، فقط یك Restart كافی است تا تمامی تغییرات و اطلاعات برگردد. با نصب DeepFreeze نه تنها سرعت لود شدن ویندوز كم نمی شود بلكه تا حدودی(نامحسوس) بیشتر می شود.

سیستم مورد نیاز برای نصب win 95/98/2000/ME/XP/Vista و 10% فضای هارد است.


warning:
- قبل از نصب Deep Freeze تمام نرم افزارهای در حال اجرا ،آنتی ویروس، فایروال باید غیر فعال و بسته شوند.
- قبل از نصب برنامه ها و یا بازی ها روی سیستم و یا نوشتن اطلاعات روی درایوهایی كه Freeze شده اند حتما DeepFreeze را غیرفعال كنید در غیر این صورت بعد از Restart همه اطلاعات پاک خواهند شد!
- سعی کنید برنامه ها و بازی های خود را در محیطی نصب کنید که Freeze نشده باشد در غیر این صورت هر تغییری از قبیل save game و یا تغییرات در یاهو مسنجر ( Message Archive ) و ... بعد از Restart پاک خواهند شد!
- قبل از اینکه سیستم خود را برای تغییر ویندوز فرمت کنید حتماً DeepFreeze را پاک کنید.


قیمت: 63.76 دلار آمریکا
پسورد:
www.p30download.com
دانلود - 5.14 مگابایت | لینک کمکی
راهنمای نصب
توضیحات بیشتر

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 مرداد 1388    | توسط: Omid Yasi    | طبقه بندی: منجمد سازی کامپیوتر Faronics Deep Freeze Stantard 6.52،     | نظرات()